SON DAKİKA

Sakarya Olay Gazetesi
Elif Demir
Elif Demir

FETÖ/PDY kumpaslarının görülmeyen mağdurlarımı olduk!!!

FETÖ/PDY kumpaslarının görülmeyen mağdurlarımı  olduk!!!
Bu haber 09 Şubat 2021 - 0:25 'de eklendi

Ben ve benim gibi kaç kişi var kim bilir?

Kaç kişiye fetö terör örgütüne biat eden polisler kumpas kurdu?

Kaç kişinin iletişim tespit tutanaklarına fetöcu hakim ve savcılar izin verdi?

Kaç kişi bu fetöcu vatan hainlerinin kumpaslarıyla cezaevlerine gönderilerek özgürlükleri ellerinden alındı?

Kaç aile yıkıldı kaç evlat aylarca yıllarca  annesiz babasız bırakıldı?

Kaç anne baba kızına oğluna hasret bırakıldı?

Ben bunları düşünmekten yoruldum aklımda bir çok soru işaretinin cevabı sonuçlanmamışken hala fetö terör örgütünün ülkemde bir yaptırım gücü kalmışmıdır sorusu beynimi kemiriyor!!!!

Soru: Dedikoduyla soruşturma başlatılırmı?

Cevap: Şahsımla ilgili yapılan soruşturmada dönemin fetöcü polisleri HAZIRLADIKLARI FEZLEKEDE aynen şu ibareyi kullanmış ‘’alınan duyumlar üzerine iletişimin tespiti talep edilmiştir’’

Aslında komik ama yaşayan için trajikomik……

Bakın benim soruşturma işlemlerimdeki isimlere çok manidar!!!!!

Dosyamda imzası olan şahıslar

1)Mustafa Aktaş (dönemin il emniyet müdürü)

fetö terör örgütü üyesi olmak,usulsüz dinleme,resmi belgede sahtecilik,Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs ,kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetme,suç uydurma  suçlamarıyla aranmakta halen firari

2)Murat Akça (dönemin Sakarya İstihbarat Şube müdürü)

Fetö terör örgütü üyesi olmak,usulsüz dinleme,resmi belgede sahtecilik,Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs ,kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetme,haberleşmenin gizliliğini ihlal etmek,suç uydurmak,suçlamarıyla aranmakta halen firari

3)Ziya Aygen (dönemin Sakarya Kom Şube müdürü)

fetö terör örgütü üyesi olmak,usulsüz dinleme,resmi belgede sahtecilik,Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs ,kişiler arasındaki aleni konuşmaları kaydetme,suç uydurma,suçlamarıyla meslekten defalarca ihraç edildi halen yargılanmasına devam ediliyor

4) Hakim Hadi Çağdır (Dinleme kararını  imzalayan)

siyasal ve askeri casusluk,silahlı terör örgütü kurma yönetme,kurulan örgüte üye olma,Türkiye cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs,gizli kalması gereken bilgileri açıklama,suç uydurma,resmi belgede sahtecilik,hukuka aykırı olarak elde edilen verileri kaydetme,görevi kötüye kullanma suçlarından yargılanıyor.meslekten atıldı

6) Hakim Mustafa Boz (Dinleme kararını imzalayan)

Gazeteci,siyasetçi,bürokrat gibi yüzlerce ismi yasa dışı dinlendiğiselam tevhit soruşturmasındaki dinleme karalarında imzası olan hakimlerden biri meslekten atıldı hakkında dava  açıldı.

7)Hakim NALAN CAN (DİNLEME KARARINI İMZALAYAN)

Hakkında 10 ayrı suçtan dava açıldı.31 yıldan 67 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanıyor.Meslekten atıldı.

8)Hakim Abdullah Öztürk (dinleme kararını imzalayan)

fetönun Selam Tevhit soruşturmasında yargı ayağını oluşturan ve binlerce kişi hakkında usulsüz dinleme kararı vermekle suçlanan 54 hakim ve savcı arasında meslekten atıldı yargılanmasına devam ediliyor.

9)Hakim Mesut Özcan(dinleme kararını imzlayan)

Siyasal ve askeri casusluk,silahlı terör örgütü kurma yönetme,kurulan örgüte üye olma,Türkiye cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs,gizli kalması gereken bilgileri açıklama,suç uydurma,resmi belgede sahtecilik,hukuka aykırı olarak elde edilen verileri kaydetme,görevi kötüye kullanma suçlarından yargılanıyor meslekten atıldı.

10)Hakim Osman Kaya(dinleme kararını imzalayan)

meslekten atıldı,tutuklandı. Hakkında  yetkilerini usulsüz kullanmaktan bir çok dava açıldı.bir çok dava açıldı

11)Hakim Davut Bedir(dinleme kararını imzalayan)

Hukuka aykırı dinleme kararı vermek,haberleşme ve özel hayatın ihlali,silahlı terör örgütüne üye olma,meslekten atıldı yargılanmasına devam ediliyor.

12)Hakim Dursun Ali Gündoğdu(dinleme kararında imzası var)

Fetö terör örgütü üyesi görevi kötüye kullanma ve usulsüz dinlemeler yüzünden tutuklandı meslekten atıldı.daha sonra etkin pişmanlıktan faydalanarak tüm suçlamaları kabul ederek Fetö terör örgütü ile olan tüm bağlantılarını anlattı.

13)Hakim Mehmet Hamza Çebi(Dinleme kararında imzası var)

Meslekten atıldı fetö terör örgütüyle lise yıllarında tanıştığını sonraki yıllarda da bu ilişkinin devam ettiği yapılan tüm usulsüzlükleri bildiğini  ne şekilde Fetö terör örgütünden talimat aldıklarını anlattı.ifadesinde bir cok hakim ve savcının ismini verdi

14)Hakim Savaş Çelik(dinleme kararında imzası var)

balyoz davası hakimlerindendi  Fetö terör örgütü ile bağlantısı somut delillerle tespit edildi, meslekten atıldı tutuklandı.

15)Hakim Bülent Kınay (dinleme kararında imzası var)

Fetö terör örgütü üyeliği,suç uydurma,usulsüz dinleme suçlamalarıyla meslekten atıldı.Yunanistana kaçarken tutuklandı

16)Hakim Osman Kaya (ikinci defa dinleme kararında imzası var)

Verdiği dinleme kararlarının usulsüz olduğunu bilmediğini 2 nöbetinde bu kararları imzaladığını yargılandığı davalarda iddia etmiş.meslekten atıldı.

17)Hakim Hikmet Şen(dinleme kararında imzası var)

fetö terör örgütü  üyesi şike davası hakimi Bursada sahte kimlikle yakalanarak tutuklandı.Meslekten atıldı.

18)Hakim Savaş Çelik(14.cü dinleme kararında 2.defa imzası var)

Dosyada ismi geçen hakimler ile aynı suçlamalarla suçlandı  meslekten atıldı tutuklandı .

19)Hakim Yakup Kaya (15.DEFA ALINAN DİNLEME KARARINDA İMZASI VAR)

Siyasal ve askeri casusluk,silahlı terör örgütü kurma yönetme,kurulan örgüte üye olma,Türkiye cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs,gizli kalması gereken bilgileri açıklama,suç uydurma,resmi belgede sahtecilik,hukuka aykırı olarak elde edilen verileri kaydetme,görevi kötüye kullanma suçlarından yargılanıyor meslekten atıldı.

20)Hakim Yakup Kaya (16.defa alınan dinleme kararında imzası var)

Siyasal ve askeri casusluk,silahlı terör örgütü kurma yönetme,kurulan örgüte üye olma,Türkiye cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs,gizli kalması gereken bilgileri açıklama,suç uydurma,resmi belgede sahtecilik,hukuka aykırı olarak elde edilen verileri kaydetme,görevi kötüye kullanma suçlarından yargılanıyor meslekten atıldı.

21)Hakim Osman Burhanettin Toprak(Dinleme kararında imzası var)

İSTANBUL ÖZEL YETKİLİ HAKİMLİKTEN DÜZ HAKİMLİĞE ALINMIŞ

22)Hakim Süleyman KARAÇÖL(DİNLEME KARARLARINDA İMZASI VAR)

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN TALİMATIYLA dinleme kararları vermiş,örgüt üyeliği,Türkiye cumhuriyetini ortadan kaldırmaya ,görevlerini kısmen tamamen engellemeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklandı. AĞIRLAŞTIRILMIŞ MUEBBET CEZASI ALARAK MESLEKTEN ATILDI.Hakkında 2 defa ağırlaştırılmış mühebbet cezası istendi

23)Hakim Süleyman Karaçöl(dinleme kararlarında ikinci  defa imzası var)

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN TALİMATIYLA dinleme kararları vermiş,örgüt üyeliği,türkiye cumhuriyetini ortadan kaldırmaya ,görevlerini kısmen tamamen engellemeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklandı.MESLEKTEN ATILDI.

Şimdi ben bir gazeteci olarak mı düşüncelerimi sorayım yoksa fetöcuların dediği gibi çıkar amaçlı suç örgütü lideri  olarakmı?

İsmi gecen hakimler sadece selami tevhid davasında değil daha bir çok usulsüzlüğe imza attıkları ve suçsuz vatandaşları suçluymuş gibi yargıladıkları  davalarda da ayrı ayrı yargılanmaktadırlar Neden?

Olayın tamamen bir komple olduğunu anlatmak için dosyadan birkaç örnek vermek isterim

Hiçbir şikayet  ve ihbar olmadan sadece istihbari duyumlar üzerine başlatılmış bir soruşturma ve soruşturma başlatıldıktan 6 ay sonra gelen 3 satırlık  isimsiz bir ihbar mektumu bahane edilmiştir.(BELGELERDE İSPATLIDIR)

1)Daha gözaltına alınır alınmaz ulusal ve yerel medyaya servis edilen haberlerde gazete patroniçesi Rüşvet,şantaj,iş adamına darp tehdit suçlamalarıyla yakalandı oldu

2)Dosyada bir çok şikayetçi olduğunu medyaya yansıttılar dosyadaki gizlilik kararı kalktığında  2 kişi dışında kimsenin şikayetçi olmadığı ortaya çıktı

3)iş adamına şantaj ve darp dedikleri şahısın 17 ayrı sabıkası olan ve suç makinesi haline gelmiş bir şahıs olduğu ancak dosyadaki gizlilik kalktığında ortaya çıktı şikayetçi dedikleri şahşın biri budur

4)Dosyanın soruşturma ve kovuşturma aşamasında müşteki_mağdur sıfatıyla dosyada yer alan isimlerin sicil kayıtları ozel yetkili mahkemeye dönemin emniyet mensupları tarafından temiz olduğunu gösterir adli sicil kayıtları sunuldu.

5)Özel yetkili mahkemeler kapatılıp Fetö terör örgütünün emniyet ve yargıdaki yandaşları ortaya  çıktıktan sonra dosyaya sundundukları temiz olarak gösterilen sabıka kayıtlarının gerçeği yansıtmadığı  ortaya çıkmıştır.

Şimdi ben sevinmelimiyim üzülmelimiyim vatan haini olmayıp FETÖCU vatan hainlerinin Kurdukları kumpas yüzünden sözde çıkar amaçlı suç örgütü lideri ilan edildim diye?

KARAR YÜCE TÜRK ADALETİNİNDİR!!!

 

 

 

 

 

Etiketler :


SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA