SON DAKİKA

Sakarya Olay Gazetesi

BAŞKAN BABAOĞLU´NDAN 10 KASIM MESAJI

BAŞKAN BABAOĞLU´NDAN 10 KASIM MESAJI
Bu haber 09 Kasım 2020 - 19:48 'de eklendi

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 82’nci yıl dönümü nedeniyle anma mesajı yayınladı.

BÜYÜK ÖNDER
Başkan Babaoğlu’nda mesajında şu ifadelere yer verdi; Cumhuriyetimizin banisi, bağımsızlığımızın simgesi Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikal edişinin 82’nci yıl dönümünde bir kez daha minnet, özlem ve rahmetle anıyoruz. Büyük Türk Milletinin her ferdi, bu topraklar üzerinde bağımsız ve özgür bireyler olarak yaşıyorsa bunu başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı’nın adı duyulmamış kahramanlarına ve aziz şehitlerimize borçluyuz.

KAHRAMAN TÜRK MİLLETİ
Bu topraklar şehitlerimizin kanlarıyla, milletimizin hürriyet sevdasıyla, anaların dualarıyla bizlere vatan olmuştur. Atamızın, silah arkadaşlarının ve kahraman Türk Milletinin kurtuluşa giden yolda yokluklar ve imkânsızlıklar içerisinde kurduğu Cumhuriyetimizin; temel ilke ve değerleri her daim yaşayacak ve yaşatılacaktır. Aziz Atatürk’ün bizlere emaneti olan Cumhuriyeti daha da ileriye taşımak, hedefleri ve hayalleriyle buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

KALBİMİZDE
Büyük şahsiyetler; fikirleriyle, eserleriyle, fedakâr gayretleriyle anılırlar. Bu duygu ve düşüncelerle, vefatının 82’nci yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, dava ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını bir kez daha rahmetle ve şükranla anıyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun. Büyük Atatürk sonsuza dek kalbimizde yaşayacaktır.

Etiketler :


SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA