SON DAKİKA

Sakarya Olay Gazetesi

Şehrimiz için hayallerimiz var

Şehrimiz için hayallerimiz var
Bu haber 05 Ocak 2019 - 14:54 'de eklendi

Cihannüma Derneği tarafından düzenlenen Sakarya Buluşmalarına konuk olan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Şehrimiz için derdi, düşüncesi olan isimlerle bir aradayız. Bizim şehrimiz için hayallerimiz, hizmet sevdamız var. İnşallah milletimizin takdiriyle bu şehir için çalışmaya talibiz” dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Cihannüma Derneği tarafından düzenlenen Sakarya Buluşmalarına konuk oldu. SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, akademisyenler ve katılımcıların yer aldığı buluşmada konu Sakarya oldu. Yüce, şehri için derdi olan isimlerle bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

 

Şehre hizmet anlayışı

 

Başkan Adayı Yüce, “Öncelikle böyle bir akşamda sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duydum. 30 yılı aşkın bir süredir şehrimizin farklı bölgelerinde çalışmalar gerçekleştirdim. DOKAP’ta 9 yılda 2 bin projeyi hayata geçirdik. Şimdi doğup büyüdüğüm şehre hizmet etmek için Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından görevlendirildim. Hemşehrilerimizin takdiriyle bu şehre hizmet etmeye talibiz” dedi.

 

2023 vizyonu en iyi şehir

 

Yeni dönemde gerçekleştirilecek çalışmalara ilişkin konuşan Yüce, “Bu noktada en önemli çalışma birlik ve beraberliği üst düzeyde tutmak olacak. Yeni yatırımlar, hizmetler arz-talep ölçeğinde değerlendirilerek hayata geçireceğiz. Bu şehir doğanın sunduğu tüm imkanlara sahip. Denizi, gölü, nehri, ovası, longozu, yaylaları bulunan bir şehir. İşte biz de doğal güzelliklerimizi tüm dünyaya tanıtacak çalışmalar yapacağız. Sakarya’yı 2023 vizyonunu en iyi ortaya koyan şehir haline getireceğiz” diye konuştu.

Etiketler :


SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA