SON DAKİKA

Sakarya Olay Gazetesi

Çobanoğlu ve ekibi, LC Haber Ajansı’nı ziyaret etti

Çobanoğlu ve ekibi, LC Haber Ajansı’nı ziyaret etti
Bu haber 15 Ocak 2021 - 15:28 'de eklendi

Gelecek Kadınları, tam kadro
Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu; ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle ekibindeki Hatice Kılavuz, Nazile Kaplan, Esra Ortalı ve Yasemin Yaşa ile birlikte LC Haber Ajansı’na anlamlı bir ziyarette bulundu. Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu; ziyaret esnasında ayrıca partisinin yoğun çalışmaları hakkında bilgiler paylaştı.

Teşekkür ve başarı temennisi

Partilerinin çalışmalarına dair tüm haber ajansları başta olmak üzere gazeteler, internet haber siteleri ve dergilerden oluşan tüm medya gruplarına düzgün bir şekilde iletişim kurarak servis sağladığı için, LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan’a teşekkür ederek takdirlerini sunan Sevim Çobanoğlu; bu vesileyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne dair kutlama yaparak, tüm içtenliği ile başarılarının devamını diledi.

LC Haber Ajansı ekibi ile birlikte pasta kesildi

Ajansın Kurumsal Başkanı Mehmet Demir, Haber Müdürü Engin Kuvel, Ajansın İç Dizayn Ağaç Ustası Serkan Tüysüz, Ajansın Foto Muhabiri Yusuf Karpuz, Muhabir Şevval Dere’nin de hazır bulunduğu buluşmada, GB Kitchen&Cakes Gülşah Bozkurt tarafından hazırlanan LC Haber Ajansı logolu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Pastası kesilerek, ziyaret günün anlam ve önemine binaen taçlandırıldı…

Etiketler :


SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA