SON DAKİKA

Sakarya Olay Gazetesi

Başkan Yüce’ye bir teşekkürde Erenler Yeni Mahalle’den

Başkan Yüce’ye bir teşekkürde Erenler Yeni Mahalle’den
Bu haber 13 Kasım 2020 - 18:03 'de eklendi

Gece gündüz, yağmur çamur demeden yaptığı çalışmalar ile halkın gönlünde yeri ayrı olan ve her kesim tarafından sevilen Sakarya’nın Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür yağmuru yağmaya devam ediyor.

 

Erenler Yeni Mahalle Muhtarı Ahmet Yıldırım; mahallelerinin çehresini değiştiren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye şahsı ve mahalle halkı adına teşekkür ederek, şükranlarını sundu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Sakarya Caddesi’nde yapılan kaldırım ve asfalt çalışması ile Karasu yolunda gerçekleşen kaldırım ve estetik lale lambalarının Erenler ve Mahallelerine ayrı bir güzellik kattığını vurgulayan Erenler Yeni Mahalle Muhtarı Ahmet Yıldırım; “Erenlerimize verdiğiniz bu büyük hizmetlerinizden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce başta olmak üzere Fen İşleri Daire Başkanlığı ekibine teşekkür ederiz. Değerli başkanım Sayın Ekrem Yüce, mahallemiz sizin sayenizde renklenmiş ve çehresi değişmiştir. Şahsında size ve ekibinize saygılar sunarız. Allah razı olsun. Daha güzel hizmetleriniz için Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin” diyerek duygularını dile getirdi.

Etiketler :


SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA