SON DAKİKA

Sakarya Olay Gazetesi

Başkan Demir’den LC Haber Ajansı’na plaket

Başkan Demir’den LC Haber Ajansı’na plaket
Bu haber 15 Ocak 2021 - 21:21 'de eklendi

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle LC Haber Ajansı’nı ziyaret ederek Ajans Başkanı Levent Candan’a günün anısına plaket takdim etti.

BAŞARI DİLEKLERİ
Gazeteciliğin yeri geldiğinde meşakâtli ve zor şartlar altında sürdürüldüğüne dikkat çeken Başkan Mehmet Demir; üzerinde ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim’ yazılı plaket takdim ederek; “Yaklaşık 22 yıldır yaptığı anlamlı haberler ve gösterdiği azimle bugünlere gelen Levent Candan bey’i tebrik ediyorum. Levent beyin ayrıca pandemi süresince sosyal paylaşım sitelerinde yaptığı paylaşımlarıyla halkı doğru bilinçlendirmesinden dolayı tebrik ediyoruz. Kendisine ait kurduğu LC Haber Ajansı’nda gazetecilik alanında başarılarının devamının geleceğine inanıyor ve gösterdiği azimle beraber işlerinde muvaffak olmasını canı gönülden diliyorum” dedi.

BİR PASTA DAHA KESİLDİ
LC Haber Ajansı Kurumsal Danışmanı, Sakaryalı Ünlü Ses Sanatçısı Akif Yener, Ajansın Bursa Bölge Temsilcisi Ramadan Öztürk’ün de yer aldığı ziyarette, aynı zamanda Köşe Yazarı olan İşadamı ve çifte dernek Başkanı Mehmet Demir ile Ajans Başkanı Gazeteci Yazar Levent Candan tarafından ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Pastası’ kesildi.SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA